تراپی و درمان مو و پوست سر با استفاده از پروتکل و محصولات فوق حرفه ای ایکاس PROTOCOL SUGGESTION : HAIR THERAPY & TREATMENT قسمت دوم

 بانوان ایرانی لایق بهترین ها

ایکاس متیکس ایران نماینده انحصاری ایکاس متیکس برزیل  درایران وکشور عراق ، برای بهره مندی بانوان ایرانی از برترین محصولات مراقبت و نگهداری مو ارگانیک اقدام به واردات انحصاری محصولات ایکاس در ایران نموده و با حفظ و صیانت از اصالت محصولات ، خدمات خود را به هموطنان عزیز ارایه می نماید  . در همین راستا آکادمی و مرکز کراتین ایکاس ( وطن نواز )واقع در غرب تهران خدمات آموزش ، تراپی  و انجام کراتین مو با محصولات  ارگانیک ایکاس انجام میشود  .

 

 

 

 

 

​انواع پوست سر و مشخصات آنها :

پوست سر نیاز به اکسیژن رسانی دارد . لایحه برداری در کنار تمیز کردن پوست سر به باز شدن روزنه فولیکول مو کمک میکند و به نفوذ مواد فعال طبیعی موجود در محصولات ایکاس افزایش داده و به رشد مو کمک میکند . مراقبت از پوست سر ضروریست ، چراکه سلامت و وضعیت مو را تعیین میکند مضاف بر اینکه از آسیبها جلوگیری میکند .

عواملی که میتواند سلامت پوست سر را تحت تاثیر قرار دهد عبارتند از :

نور مستقیم آفتاب ، فقدان ویتامین ، بهداشت ،استفاده از محصولات نامناسب و نامرغوب ، آلودگی و باد و گردوغبار

انواع پوست سر و درمان پیشنهادی:

        

                                                                                   

میزان چربی پوست سر ، نوع آن را مشخص میکند .

                                                                                    

 

مشخصه پوست سر چرب تولید چربی زیاد میباشد . بدلیل افزایش مقدار چربی ، پوست سر بسیار چرب میشود . بطوریکه خیس بنظر میرسد و و با یک لایه از چربی پوشیده شده است ، بطریکه بر روی مو پلاکتهای چربی تشکیل میشود . هدف ما متعادل سازی میزان چربی پوست سر و میکروارگانیزمهای آن میباشد .

برای اینکار بایستی سلولهای مرده و سموم اسکاپ سر  پاکسازی شوند و به پوست سر اکسیژن رسانی شود واز ریزش موجلوگیری شود ومیزان ان  کنترل شود و از رشد باکتری و قارچ جلوگیری نمود و تولید چربی سر را متعادل نمود .

رعایت بهداشت پوست سر :

شانه کردن مو چند بار در روز بمدت 5 تا 10 دقیقه که تقسیم موها به چند دسته به شما کمک میکند تا شانه کردن موراحتتر شود . ازن تراپی بمدت 5 تا 10 دقیقه برای آبرسانی و تحریک پوست سر مینواند مورد استفاده قرار گیرد . بهتر است ازن تراپی قبل از استفاده از شامپو گا رس سفید انجام شود .

 قدم به قدم با محصولات درمان اسکالپ ایکاس :

ابتدا پوست سر و مو را با استفاده از فلورستاس برزیلی شستشو میدهیم  . سپس لایه بردار گل رس سفید فلورستاس برزیلی ایکاس به موها میزنیم وآنرا بخوبی بر روی  موها و پوست سرپخش میکنیم و بمدت 5 تا 10 دقیقه استراحت میدهیم . لایه بردار ، سلولهای مرده و چربی را از موها وپوست سر پاک میکند .مجددا با شامپو فلورستاس موها و پوست سر را شستشو میدهیم . سپس ماسک مو فلورستاس برزیلی را با یکی از روعنهای سبزیجات فلورستاس  ترکیب نموده وبه موها و پوست سر بزنید و بعد از 5 تا 10 دقیقه استراحت موها را آبکشی کنید .

 پوست سر معمولی :

اسکالپ  معمولی دارای چربی متعادل میباشد ، چراکه پیازهای مو به میزان ایده آل چربی تولید میکنند . در موهای معمولی چربی ،  خشکی مو وPH آن نرمال میباشد .  

                                                                  

قدم به قدم با محصولات درمان اسکالپ ایکاس :

ضمن رعایت بهداشت که قبلا گفته شد میتواند برای تثبیت حال موجود مو و پوست سر بدین ترتیب عمل کرد . ابتدا پوست سر و مو را با استفاده از فلورستاس برزیلی شستشو میدهیم  . سپس لایه بردار گل رس سفید فلورستاس برزیلی ایکاس به موها میزنیم وآنرا بخوبی بر روی  موها و پوست سرپخش میکنیم و بمدت 5 تا 10 دقیقه استراحت میدهیم . لایه بردار ، سلولهای مرده و چربی را از موها وپوست سر پاک میکند .مجددا با شامپو فلورستاس موها و پوست سر را شستشو میدهیم . سپس ماسک مو فلورستاس برزیلی را با یکی از روعنهای سبزیجات فلورستاس  ترکیب نموده وبه موها و پوست سر بزنید و بعد از 5 تا 10 دقیقه استراحت موها را آبکشی کنید .

                                                                                

آسیبهای پوست سر:

رعایت بهداشت و پاکیزگی پوست سر برای میکروب زدایی و تعادل چربی پوست سر لازم وضروریست . با مراقبت مناسب ،لایه ای نازک  ایجاد میکند که پوست را در برابر میکروارگانیزمهای بیماری زا محافظت میکند . وقتیکه این تعادل از بین برود ، احتمال خارش و التهاب پوست سر بالا میرود .

تاکید میکنیم که میکروارگانیزمهای پوست سر فعال میباشند  چراکه در تنظیم ایمنی پوست نقش مهمی ایفا میکنند که از تکثیر میکروارگانیزمها جلوگیری نموده و تعادل را ایجاد میکند .

در تراپی مو ، روغنهای طبیعی و سبزیجات جزء لاینفک فرآیند درمان هستند . به همین دلیل دربهینه سازی لاین فلورستاس برزیلی بمنظور هم افزایی بیشتر مطالعه بروی روغنهای طبیعی و سبزیجات صورت گرفت تا عملکرد این لاین بهبود یابد . روغنهای طبیعی احصاء شده از نعناع ، رزماری ، کندر رومی و زنجبیل لاین فلورستاس برززیلی بخوبی روعنهای سبزیجات دارای عملکردی پر قدرت به عنوان برطرف کننده التهاب ، چربی ، قارچ پوست سر ، باکتریهای مضر و آنتی اکسیدان  میباشند . پیشنهاد میگردد برای درمان آسیبهای پوست سر مورد استفاده گیرند .

عکس 6                                                                                     

اسکالپ ها خیلی چرب ، ترشح بیش از حد چربی دارند وروغن بر روی پوست سر روان است اما پوست سر  پوسته پوسته و قرمز نمیشود .گشادی فولیکول  و دمای بالای محیط   میتواند موجب تشرح بیش از اندازه چربی شود .

عکس 7                                                                                   

شوره سر شوره سر :

شوره سر ما با دو نوع شوره سر مواجه هستیم ، خشک و چرب . پوسته سر حاصل پوسته، پوسته شدن ( جدا شدن سلولهای مرده ) بیش از حد پوست سر میباشد که مقدار قارچ هایی از چربی تغذیه میکنند را افزایش میدهد . بنابراین بدن برعلیه عوامل بیماری زا واکنش نشان داده میانگین زمان تولید سلولهای جدید را کاهش داده و با سرعت بیشتری به تولید سلولهای جدید میپردازد که در حالت عادی 28 روز بطول می انجامد   .

عکس 8  فولیکولیتیس :                                                                 

فولیکولفو  فرآیند متورم شدن فولیکول مو میباشد که موجب ضعیف شدن فولیکول مو میشود . افزایش تدریجی این این معظل موجب کچلی پوست سر خواهد شد . میزان پیشرفت به عوامل عفونی که عبارتند از استافلیکوکوس ، پیتیروسپروم ، قارچ ، ویروس و مخمرها  بستگی دارد . بدین ترتیب PH پوست سر بسمت کمتر اسیدی شدن میرود ویک انباشت از ترشحات اتفاق می افتد و میکروارگانیزمها شروع به  تکثیر میکنند و نقاط متورم ، قرمزو دردناک ظاهر میشوند .

  

                                                                               

 پسوریاسیس :

سوریاسیس فرآیند  سرعت کراتین سازی پوست میباشد  که موجب انباشت کراتینوسیتها در پوست میشود . این نوعی اختلا در سیستم ایمنی بدن میباشد . که به عوامل انگیزشی بستگی دارد که میتواند باعث تحریک وظهور این بیماری شود .سوریاسیس لایه ای ضخیم و نقره ای بدلیل افزایش روغن در اسکالپ ایجاد میکند و وقتی گسترش پیدا میکند میکروارگانیزم های بیماری زا افزایش می یابند .

 

  

 

 

 

سبد خرید

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش