درمان وزی و کشسانی مو با کوکونات برزیلی ایکاس Frizz Treatment by Anti-Frizz BrazilianCOCONUT

بانوان ایرانی لایق بهترین ها

 

شرکت ایکاس متیکس (ایکاسماتیک ) ایران نماینده انحصاری ایکاس متیکس (ایکاسماتیک ) برزیل در ایران همواره در تلاش است تا برترین و بروزترین محصولات با تکنولوژی روز دنیا را در اختیار بانوان ایرانی قرار دهد تا ضمن حفظ سلامتی آنها ، همانند دیگر بانوان پهنه گیتی از تکنولوژی روز دنیا بهره مند گردند همانگونه که لایق آن هستند .

شرکت ایکاس متیکس (ایکازماتیک)ایران به مدیر عاملی سرکار خانم وطن نواز با برگزاری ورکشاپ های حضوری و آنلاین ،سطح کمی وکیفی  دانش مصرف کنندگان خود را افزایش داده تا بالاترین بهره را از محصولات مراقبت و نگهداری ایکاس ببرند . لذا در این مقاله در نظر داریم در خصوص دلایل وزی و کشسانی مو و راههای عملی مقابله وبرطرف کردن آن صحبت کنیم .پس با ما همراه باشید .

ایکاس متیکس ایران نماینده انحصاری ایکاس متیکس برزیل

وطن نواز 09122271060

 

((مو برای بانوان حکم تاج برای پادشاه را دارد ))

همانطور که میدانیم اغلب بانوان ایرانی از وزی و خشکی موهای خود اظهار نارضایتی میکنند و در پی درمان این معضل برمی آیند . عملکرد نادرست ما در مواجهه با موهای خودمان موجب وز شدن موهایمان میشود ، پس بهتر است قبل از هر کاری ابتدا عواملی را که موجب وزی مو میشوند را شناسایی کنیم .

پیشگیری بهتر است از درمان

رطوبت موجب وز شدن مو میشود و این حالت برای موی شما بسیار نا خوشایند است . البته عوامل دیگری نیز در وز شدن مو موثرند ،همچون آب داغ ، نحوه خشک کردن و محصولات مراقبت و نگهداری نا مناسب  که استفاده میکنیم .

موی خشک و فاقد رطوبت ، وز میشود . کوتیکول موی خشک ،زبر و خشن میشود و در هوای مرطوب ، رطوبت هوا را جذب نموده و باعث  وزی مو میشود . کوتیکول مو در صورت آسیب دیدن یا قرار گرفتن در معرض رطوبت ، باز میشوند در حالیکه در شرایط عادی کوتیکول مو بسته است . مراقبت و نگهداری مو از اهمیت بالایی برخوردار است ، چرا که بخش عمده ای از وزی موی شما به عملکرد شما باز میگردد .

تعجب نکنید ، استفاده از محصولات مراقبت و نگهداری نامناسب و با سولفات  بالای حد مجاز موجب وزی موی شما میشود . سولفات ها بعنوان شوینده قوی اغلب در شامپوها یافت میشوند ، البته باید به این نکته اشاره کرد که درصد مجاز ترکیبات سولفات برای برطرف کردن چربی کف سر قابل اغماض است . شایان ذکر است که چربی طبیعی مو موجب نگهداری رطوبت موجود در مو شده و از وز شدن آن جلوگیری میکند . محصولات مو حاوی الکل نیز میتواند موها را خشک، شکننده و وز نماید. در واقع الکل رطوبت موی شما را برای مبارزه با وزی جذب میکند .

keratin.ecosmeticsiran@

عامل دیگری که میتواند موجب وز شدن موهای شما شود استحمام با آب داغ میباشد . آب داغ موجب میشود ، روغن های طبیعی که موها را مرطوب نگه میدارد از بین ببرد . اگر عادت دارید به موهای خود دست بزنید یا بصورت عامیانه دائما با موهای خود بازی میکنید با این کار زمینه وز شدن موهای خود را بیشتر میکنید . پس این عادت را ترک کنید .

یکی از عواملی که میتواند باعث وز شدن موهای شما خشک کردن مو با استفاده از حوله است . این کار باعث میشود تا کوتیکول مو خشن گردد . هنگامیکه موهای شما خیس است ،در شکننده ترین حالت قرار دارد لذا  موهای خود را به حالت عمامه ای حوله نپیچید . حوله را روی موهای خود قرار دهید و از لمس کردن موها خودداری کنید و بگذارید تا رطوبت مو را جذب کند . به یاد داشته باشید گرمای زیاد میتواند رطوبت را از بین ببرد و منجر به وز شدن مو شود .

بدون نیاز به اتو کشی
بدون نیاز به اتو کشی

 

پیشنهاد میکنیم قبل از استفاده از وسایل گرم کننده مانند  سشوار و اتوی مو برای خشک کردن وحالت دادن مو، از اسپری های محافظ مو در برابر گرما استفاده نمایید و از دمای پایین وسایل گرم کننده استفاده کنید .

بهترین گزینه برای خشک کردن مو، استفاده از سشوارهای با فن آوری یونی میباشد . این نوع سشوارها با تولید یونهای منفی طبیعی در هنگام خشک کردن مو ، مانع از آسیب رسیدن به کوتیکول مو میگردند .

اتو مو حرفه ای لیز برزیل
اتو مو حرفه ای لیز برزیل

از برس کشیدن وشانه زدن بیمورد مو پرهیز کنید و بعد از استفاده از روغن های مناسب مو حتما با شانه روغن را روی سطح موها پخش کنید . برای اینکه بتوانیم ، وزی مو خود را برطرف کنیم و مویی سالم داشته باشیم ، اولین قدم شناسایی نوع و جنس موی شماست . ایا موی شما صاف است ؟ یا فر و یا موجدار ؟ آسیب دیده است یا خشک ؟ بعد از شناسایی نوع مو ، نوبت به درمان میرسد . هر چند که ما معتقدیم پیشگیری مقدم است به درمان .

درمان موهای وز از شستن مو در هنگام استحمام شروع میشود . همچنین رو بالشی و روسری ابریشمی میتواند به کاهش وزی موی شما  کمک کند و باعث  کاهش اصطکاک موی شما شده و از وزی مو جلوگیری میکند . استفاده از ماسک مو و شامپو مناسب موجب ایجاد یک لایه محافظ برای جلوگیری وزی مو میشود . شایان ذکر است محصولات مراقبت مو ایکاس محتوی مواد لازم جهت محافظت از مو در برابر گرما بوده و از آسیب مو  جلوگیری  میکند . 

 

 

استفاده از روغن آرگان ،انتخاب مناسبی برای افزودن رطوبت و درخشش مو میباشد. روغن آرگان لایه محافظ برای جلوگیری از خروج لایه مو ایجاد کرده و در جلوگیری ازوز شدن موی شما موثر است . مولکولهای روغن آرگان در قیاس با دیگر روغنها نظیر زیتون و یا نارگیل باندازه کافی کوچک هستند که به ساقه مو نفوذ کرده و آنرا مرطوب کنند . ضمنا روغن نارگیل و زیتون برای موهای کراتینه شده توصیه نمیشود .

 

محصولات سیلیکون دار میتواند مانعی در اطراف مو ایجاد کند تا از ورود رطوبت هوا به کوتیکول مو جلوگیری کند ولیکن برای همه ی انواع مو توصیه نمیشود . محصولات سیلیکون دار موجب نازک شدن تار مو شده و مو را کسل و بی روح میکند .

مو وقتی وز میشود که لایه کوتیکول مو زبر و خشن شود در این حالت کوتیکول مو باز میباشد و رطوبت مو از دست رفته و مو متورم میشود . برای درک بهتر موضوع بهتر است مقاله ساختار مو را مطالعه نمایید . وقتی لایه کوتیکول بدرستی مهر و موم شده باشد ، رطوبت را در داخل ساقه مو برای مدت بیشتری حفظ میکند و باعث میشود تا موها کمتر دچار وزی شوند . 

بهترین راه مبارزه با وزی استفاده از محصولات با اصالت و با کیفیت میباشد که ایکاس متیکس ایران بعنوان نماینده انحصاری ایکاس متیکس برزیل این محصولات بی نظیر و بی رقیب مراقبت و نگهداری مو را برای بهره مندی شما بانوان ایرانی مهیا نموده است .

در همین راستا محصول کاملا ارگانیک کوکونات برزیلی ایکاس برترین محصول حال حاضر برای برطرف نمودن وزی و احیای 100 در صدی مو دمیج و کشسان شماست . کوکونات برزیلی ایکاس محصولی بی نظیر با  احیای 100 درصد و صافی 50 درصدی ، بدون نیاز به اتو کشی و آبرسانی قوی ، وزی و کشسانی موهای شما را برطرف نموده و شادابی و نشااط را به موهای شما بازمیگرداند .

کوکونات برزیلی ایکاس در یک پک 1300 میلی شامل شامپو 500 میل آنتی وز شماره 1 و محلول 500 میلی  آنتی وز 

شماره 2 و تثبیت کننده و شاین دهنده شماره 3 میباشد . روش استفاده آن بسیار آسان و کارآمد بوده و در وقت و انرژی شما صرفه جویی میکند .

کوکونات برزیلی ایکاس با حذف اتو کشی محبوبیت خاصی در بین مصرف کنندگان خود دارد .  کوکونات برزیلی ایکاس بهترین گزینه برای زیرسازی و احیای موهای آسیب دیده و کشسان برای انجام کراتین میباشد ، با این مزیت که نیازی به قرنطینه نداشته و بستر مو را برای انجام کراتین مهیا میکند .

 

 

سبد خرید

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش